مراحل تولید

 تهیه مواد اولیه:

مهمترین دلیل برای افزایش کیفیت محصولات استفاده از مواد اولیه با کیفیت مطابق با استانداردهای روز می باشد. این مجموعه اولویت خود را بر این نهاده است که بتواند از برترین برندهای داخلی و خارجی در زمینه مواد اولیه استفاده نماید.

اختلاط مواد اولیه:

این گروه صنعتی با تجهیزکردن این واحد خود به یکی از پیشرفته ترین دستگاه های اختلاط توانسته به بهترین فرمولاسیون ها در زمینه لاستیک مطابق با ویژگی های مورد مصرف قطعه لاستیکی دست یابد.

تولید قطعه:

نظارت بر تولید یکی از ارکانی می باشد که نتیجه کل مراحل تولید را در برمیگیرد و لزوم داشتن محصول با کیفیت نظارت و استفاده از ابزارآلات و تجهیزات لازم و کافی است. حال این مجموعه تمامی این امکانات را از نظر نیروی انسانی و نیروی ابزاری در واحد تولید فراهم نموده تا بتواند ثمره قابل توجهی داشته باشد.

واحدکنترل کیفیت:

تمامی قطعات تولید شده در این واحد تولیدی به صورت دقیق با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی مورد بررسی قرارمیگیرد و کلیه پارامترهای لازم اعم از کشش, سایش,سختی, چگالی ومقاومت در برابر انواع اسیدها ، روغن ها و حرارت اندازه گیری می شود و پس از گذراندن این آزمایشات برای تست عملی به واحدهای مربوطه ارسال می گردد.

واحد بسته بندی:

از مراحل مهم در زمینه بازاریابی استفاده از بسته بندی با ظاهر عالی مطابق با قطعه مورد مصرف می باشد که این وحد این امر را منعقد ساخته است.
واحد فروش(بازرگانی): این مجموعه با استفاده از کادر مجرب در زمینه فروش وضعیت بازار را مورد بررسی و تحلیل قرارمی دهد و بهترین راهکارها را جهت معرفی محصول با کیفیت خود استفاده می نماید.

فهرست